Deze website gebruikt cookies en verzamelt daarmee informatie over het gebruik van de website om deze te optimaliseren.
Door gebruik te maken van deze website, geef je aan akkoord te zijn met het gebruik van cookies.

SLUITEN

Floortje Vernaeve benoemd als voorzitter

Ze is al enige weken vol enthousiasme aan de slag gegaan, maar maandagavond jl. Is Floortje Vernaeve officieel benoemd als voorzitter van onze stichting en vormt ze een serieuze en gemotiveerde versterking van ons bestuur.

Floortje: “Hoe fantastisch en bijzonder is het dat Vianen haar molen weer terugkrijgt. Door mijn passie voor bouwen en interesse in historische gebouwen ben ik de nieuwe voorzitter geworden van deze mooie stichting. En met mijn bouwkundige achtergrond van design, bouw en onderhoud van scholen wil ik bijzonder graag een bijdrage leveren aan de realisatie van de wipkorenmolen”.

In ons "mission statement" leest u waarom wij ons als stichting inzetten om de historische wipkorenmolen een vernieuwde plek te geven in de Buitenstad van Vianen.

mission statement

BLIJF OP DE HOOGTE

Meld je aan voor onze nieuwsbrief en volg de herbouw van de Wipkorenmolen in Vianen op de voet.

© 2021 | Stichting Herbouw Wipkorenmolen Vianen  
Design by: © Fecit Vormgevers bv
Fotografie: © Fotostudio Marks